Garážová vrata

 

Sekční vrata Hörmann

Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždycky - nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.Jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do garáží, rodinných domů a hospodářských budov. Jsou sestavena ze svislých a vodorovných (stropních) kolejnic. Plášt vrat je z ocelových panelů, vyplněných polyuretanovou pěnou. Všechny konstrukční prvky vrat jsou pozinkovány. Ve vratech je použit bezpečný systém pružin, zabezpečující dokonalé rozložení váhy pláště. Zabezpečení vrat je volitené, západka nebo zámek. Po celém obvodu sekčních vrat je použito gumové těsnění, zaručující bezpečnost používání. Garážová vrata se dodávají včetně montážního příslušenství. Otvírání vrat je možné ruční, nebo s elektrickým pohonem.

 

 

Dvoukřídlá vrata

Dvoukřídlá vrata (i jednokřídlá) jsou vyráběna v zatepleném i nezatepleném provedení a jsou ideální pro garáže, kde není možné z estetických nebo dispozičních důvodů umístit jiný typ vrat /např. sekční nebo rolovací vrata/. Také je jejich využití vhodné zejména tam, kde není vyžadováno ovlání vrat pohonem.

Cena za dvoukřídlá vrata je nižší, než za vrata rolovací nebo sekční. Vrata je možné vyrobit v celé škále odstínů RAL a v dřevodekorech zlatý dub, tmavý dub, ořech, mahagon a winchester. Vnitřní strana vrat je standardně bílá. Klika se zámkem může být umístěna podle přání zákazníka na pravé nebo na levé straně /křídle/. Dvoukřídlá vrata / křídlová / mohou být opatřena okny nebo větracími mřížkami.

Křídlo i rám dvoukřídlých vrat je zhotoveno z pozinkované oceli. Rám je standardně pouze pozinkovaný a není opatřen barvou. Povdch křídla vrat jsou vždy opatřena velmi odolnou práškovou barvou. 

Dvoukřídlá vrata je možné vyrobit i ve variantě, kdy má aktivní křídlo (s klikou) menší šířku, než křídlo druhé. To je vhodné v případě, když do garáže většinou jen chodíme a pro automobil je garáž využívána méně častěji.

Křídlová vrata se vyrábějí přesně na míru dle zaměření u zákazníka a to až do šířky 4500mm a výšky 2800mm.

Rolovací garážová vrata 

 

 

levné žaluzie ostrava, rolety ostrava, markýzy ostrava, garážová vrata ostrava, brány ostrava

info@zaluzielevne.net

https://www.zaluzielevne.net

tel : 733562795