Vnitřní žaluzie

 

Vnitřní horizontální žaluzie

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

 

ISSO řetízek

Patří mezi modernější typy vnitřních horizontálních žaluzií. Svou estetickou úpravou a jednoduchou ovladatelností jsou oblíbeným doplňkem kanceláří, škol, nemocnic, bytů a rodinných domů. Stahování a naklápění lamel je zde prováděno pouze jedním řetízek.Pro svou jednoducho ovladatelnost patří mezi nejvyhledávanější typy žaluzií.Řadou barevných odstínů nosných rámů (barevné i dřevo imitační), 25 mm lamel (49 barev a 15 dřevo imitací), lamel 16 mm (7 barev) je zaručeno, že se žaluzie sladí s jakýmkoliv oknem.

 

 

 

 

 

 

 

ISSO brzda

Je starší typ interiérové žaluzie. Na rozdíl od žaluzie isso jsou ovládacími prvky šňůrka a šestihranný interiérový ovladač. Montáž se provádí do zasklívací lišty okna. Vrchní nosník má stejný tvar jako řetízková žaluzie ISSO.

Tento typ žaluzií je možné vyrobit i jako atypické provedení - šikminu.

 
 

 

 

 

Interiérové žaluzie

Interiérové ​​žaluzie se montují hlavně na stará kastlíková okna.Ovládacími prvky jsou šňůrka, která umožňuje nastavení výšky lamel pomocí brzdy a šestihranný interiérový ovladač, kterým se naklápí lamely.
Nedoporučujeme montovat tento typ žaluzií na plastová okna a euro okna.


Tento typ žaluzií je možné vyrobit i jako atypické provedení - šikminu.

 
 

 

 

 


 

levné žaluzie ostrava, rolety ostrava, markýzy ostrava, garážová vrata ostrava, brány ostrava

info@zaluzielevne.net

https://www.zaluzielevne.net

tel : 733562795