Rolety a žaluzie VELUX - katalog Velux.pdf (6,3 MB)

 

Rolety

v barevných variantách, které budou ladit s vaším interiérem nejen v módě, ale i v bytovém designu záleží na doplňcích. Na drobnostech, které dávají interiéru jeho osobitý charakter. Stejně tak u střešních oken dokáží rolety hotový zázrak.

Najdete je v různém provedení, v široké barevné škále, se vzory i bez. S nimi bude mít vaše podkroví ten správný šmrnc.

Kromě toho jsou rolety do střešních oken velmi praktické, protože vpustí do místnosti jen tolik slunečních paprsků, kolik právě chcete.

Ať už si přejete místnost zastínit nebo zcela zatemnit, s roletami VELUX je to snadné

 

 

 

 

 

Předokenní roleta

pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken. Dokáže zachytit až 95 %* slunečních paprsků a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících.
V zimním období zabraňuje úniku tepla, U (součinitel prostupu tepla) je lepší až o 20 %*.

Dokonale reguluje světlo a chrání střešní okno před poškozením i před nechtěnými pohledy zvenčí. Navíc až o 3 dB* tlumí venkovní hluk z deště a krupobití.
I při úplně stažené roletě lze okno otevřít o 22 cm.

Předokenní roletu tvoří pevný hliníkový rám a zdvojené lamely vyplněné polyuretanovou pěnou. Spoje mezi lamelami jsou pro dokonalou izolaci zatěsněny gumou.
Předokenní roletu lze kombinovat s jakýmkoli typem zastínění v interiéru a na střešní okna může být nainstalována kdykoli dodatečně. Je k dispozici i s lemováním v mědi nebo titan-zinku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Venkovní markýza

Ideální ochrana pro horké letní dny

Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak zabránit vstupu přímých slunečních paprsků do podkrovních místností. Reguluje množství prostupujícího slunečního tepla a světla do interiéru a vytváří tak v letních měsících v podkroví příjemné klima.

Venkovní markýza je vyrobena v síťové struktuře skleněného vlákna obaleného plastem a tím je zajištěna její barevná stálost.

Síťová struktura nebrání výhledu z okna ven a způsob uchycení venkovní markýzy na okně zároveň umožňuje v místnosti větrat.

V interiéru lze venkovní markýzu zkombinovat s jakýmkoli typem rolet či žaluzií VELUX.

 

 

 

 

Žaluzie

Lamelová žaluzie v sobě spojuje klasickou eleganci s jednoduchostí. Reguluje směr dopadu a intenzity denního světla a zároveň dává místnosti styl.

Dodává se v deseti barevných provedeních a je praktickým prvkem nejen v obytných místnostech a v kancelářích, ale i v kuchyních či koupelnách.

Lamely jsou umístěny v postranních lištách, které zabraňují jejich prověšení. Jednoduchým posunutím jezdce, který může být na postranní liště umístěn v jakékoli výšce, lze lamely naklápět. Lišty jsou vyrobeny z hliníku, pro okna s polyuretanovou vrstvou jsou dodávány lišty v bílém provedení, tzv. bílá linie (pouze pro manuálně ovládané doplňky).

 

 

 

 

 

 

Sítě proti hmyzu

Elegantní a praktické řešení ochrany proti hmyzu

Síť proti hmyzu je praktickým řešením pro klidný spánek i při otevřeném okně.

Síť je instalována na ostění, takže okno může být až do hloubky ostění stále otevřené.
Proti zavření jej lze zajistit do aretačního kroužku umístěného na ostění.
Lišty a těsnění ve spodní části sítě zabraňují vlétnutí hmyzu.

Síť proti hmyzu se snadno udržuje pomocí vlhkého hadříku.
Pokud síť není právě potřeba, lze ji jednoduše navinout do hliníkové lišty.
Síť proti hmyzu lze kombinovat se všemi typy rolet a žaluzií VELUX.