Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé nebo černé barvě a na okně je prakticky neviditelná.

 

Sítě extrudované

Vyznačují se tím že se při montáži nezasahuje do okna, ani není třeba vrtání do plastu okna. Síť se jednoduše za pomoci plastových uší uchytí háčky o těsnící gumičky okna. Jelikož má každý typ okna jinou tloušťku rámu máme v nabídce 6 typů háčků ve velikostech 0, 12, 17, 20, 25, 30 mm, které jsou barevně přizpůsobeny odstínům profilu sítě.

 

 

 

 

 

 

Sítě pevné

Tento typ sítě se montuje na starší typy dřevěných oken.  Konstrukce rámu je z hliníku což zajišťuje dlouhodobou životnost, barevnou stálost a vysokou pevnost sítě. Síťovina je vyrobena ze sklovlákna, což znamená, že je odolná vůči povětrnostním podmínkám. Tento typ síti se montuje na plastové háčky - obrtlíky (10 mm), které se šrouby upevňují do rámu okna.

 

 

 

 

 

 

 

Rolovací sítě

Rolovací sítě jsou z kvalitního a UV stabilního PVC materiálu. Síť je odolná vůči povětrnostním podmínkám. V případě této sítě, je nutný zásah do plastu uchycením bubnu rolovací sítě a vodících kolejnic. Základem rolovací sítě je buben s navinutou síťovinou. V bubnu se při kompletaci sítě napne pružinka, která zajišťuje, že při uvolnění úchytného háku se síť zpět navine do bubnu.

 

 

 

 

 

Dveřní sítě

Síť je opatřena šedou nebo černou síťovinou, využít lze rovněž síťovinu protipylovou. K utěsnění lze objednat síť v provedení s kartáčkem nebo gumovým těsněním. K manipulaci slouží madla (venkovní kovové, interérové plastové), využít lze i samozavírací panty. K fixaci dveří slouží magnet.

 

 

 

 

 

 

 

 

Posuvné sítě

Novým trendem v dveřních sítích jsou poslední dobou sítě posuvné. Jejich používání je velice jednoduché, jsou elegantní a kvalitní. Síťovina je z poplastovaného skelného vlákna, nepropíná se ani nepuchří. Dveřní síť je možné mít instalovanou celoročně, není nutné ji na zimu sundávat.V nabídce máme sítě posuvné v lištách nebo v rámu. Rámový systém může být složen z jednoho(R1) nebo ze dvou křídel (R2).