Montáž a prodej stínící a garážové techniky | zaluzieova.cz

Kopřiva Roman

Markova 2931/34
Ostrava
70030
Tel: +420733562795
info@zaluzieova.cz

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE 

 

LÁTKOVÉ VERTKÁLNÍ ŽALUZIE

Patří mezi látkové stínění, které je hojně využíváno nejen v administrativních budovách, ale díky velké kolekci látek také v bytech a rodinných domech. Jednotlivé látky jsou umístěny na nosníku. Ovládání se provádí pomocí řetízku a 

šnůrky.U vertikálních žaluzií je táke možnost šikmého provedení

 

 

 

 

 

 
 

ŠNŮRKOVÉ VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Nový módní a moderní interiérový doplněk domácností, kanceláří, prodejen, barů, kaváren nabízí širokou pestrou paletu barev (27 odstínů). Jednoduchý a cenově dostupný způsob jak se odlišit, udělat, dotvořit si vlastní interiér dle nejnovějších trendů ve stylových barvách.Podobně jako vertikální látkové žaluzie i základ provázkových vertikálních žaluzií tvoří nosný rám-kolejnice ve které se nacházejí vodící jezdce. Na rozdíl od látek-127 mm a zavěšených na háčky, jsou provázkové žaluzie široké 89mm a jsou uchyceny na takzvaný klip závěs-jednoduchá montáž.

 

 

 

 

 

 

Nature Concept

Nature concept je nejnovějším a nejmodernějším trendem pro interiér domácností, kanceláří, konferenčních místností, kaváren a restauračních zařízení. Jak už samotný název napovídá, tento typ látek je vyroben z čistě přírodních materiálů. Základním materiálem pro tuto kolekci je papír.  Látky Nature concept patří do skupiny vertikálních látek a podobně jako vertikální látkové žaluzie, je jejich ovládání velmi jednoduché - pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých lamel tvořenými z více než 70% papírem (PAP), zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků z plastu-věšáček a v dolní části zatížené vloženým závažím. V nabídce je 10 typů látek v jedinečných kombinacích barev a odstínů, které si najdou svůj prostor v každé místnosti.

 

 

 

Fotogalerie: Vertikální žaluzie

Tato fotogalerie je prázdná.

žaluzie Ostrava, venkovní žaluzie Ostrava, venkovní rolety Ostrava, vrata Hörmann Ostrava  | zaluzieova.cz

info@zaluzieova.cz

https://www.zaluzieova.cz

tel : 733562795