Vertikální žaluzie

Patří mezi látkové stínění, které je hojně využíváno nejen v administrativních budovách, ale díky velké kolekci látek také v bytech a rodinných domech. Jednotlivé látky jsou umístěny na nosníku. Ovládání se provádí pomocí řetízku a šnůrky.U vertikálních žaluzií je táke možnost šikmého provedení,

 

Šňůrkové vertikální žaluzie

Nový módní a moderní interiérový doplněk domácností, kanceláří, prodejen, barů, kaváren nabízí širokou pestrou paletu barev (27 odstínů). Jednoduchý a cenově dostupný způsob jak se odlišit, udělat, dotvořit si vlastní interiér dle nejnovějších trendů ve stylových barvách.Podobně jako vertikální látkové žaluzie i základ provázkových vertikálních žaluzií tvoří nosný rám-kolejnice ve které se nacházejí vodící jezdce. Na rozdíl od látek-127 mm a zavěšených na háčky, jsou provázkové žaluzie široké 89mm a jsou uchyceny na takzvaný klip závěs-jednoduchá montáž.

 

 

Nature Concept

Nature concept je nejnovějším a nejmodernějším trendem pro interiér domácností, kanceláří, konferenčních místností, kaváren a restauračních zařízení. Jak už samotný název napovídá, tento typ látek je vyroben z čistě přírodních materiálů. Základním materiálem pro tuto kolekci je papír.  Látky Nature concept patří do skupiny vertikálních látek a podobně jako vertikální látkové žaluzie, je jejich ovládání velmi jednoduché - pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých lamel tvořenými z více než 70% papírem (PAP), zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků z plastu-věšáček a v dolní části zatížené vloženým závažím. V nabídce je 10 typů látek v jedinečných kombinacích barev a odstínů, které si najdou svůj prostor v každé místnosti.

 

 

 

levné žaluzie ostrava, rolety ostrava, markýzy ostrava, garážová vrata ostrava, brány ostrava